طراحی و اجرا

واحد اجرایی مانا صنعت بنیان

مانا صنعت بنیان با بهره گیری از تیم های اجرایی با تجربه و در اختیار داشتن ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز نصب و اجرای پروژه ها ، علاوه بر طراحی ، تامین مصالح و ارائه راهکارهای نوین مهندسی ، با مدیریت متمرکز اجرایی پروژه ها در واحد اجرایی خود ، اجرای پروژه های مختلف در زمینه آب بندی و زهکشی ساختمانی ، آب بندی و زهکشی سازه ای و زیست محیطی ، و همچنین اجرای پروژه های مدیریت آبهای سطحی ومنابع آب (متدولوژی آتلانتیس) را به انجام میرساند. بدین ترتیب واحد اجرایی مانا صنعت بنیان تکمیل کننده زنجیره خدمات جامع مهندسی این شرکت ، یعنی طراحی ، تامین و اجرای پروژه های نوین مهندسی است. در زیر به نمونه هایی از پروژه های اجرا شده توسط مانا صنعت بنیان در بخش های مختلف اشاره میشود :

 • اجرای آب بندی و زهکشی ساختمانی:

  در این بخش میتوان به اجرای پروژه های آب بندی گودهای ساختمانی: مجتمع تجاری امیر کبیرتهران ، برجهای تجاری-مسکونی پارسیا (تهران)، و همچنین آب بندی گود ساختمانی مجتمع تجاری و هتل ملل تهران و آب بندی استخرهای شنا در مجتمع مسکونی جمال آباد تهران اشاره نمود.

 • اجرای آب بندی و زهشکی در تونل ها:

  اجرای آب بندی تونل نیایش تهران با استفاده از ورق ژئوممبرین PVC نمونه ای از تجارب بسیار موفق واحد اجرایی مانا صنعت در این زمینه است که با استاندارد و کیفیت بسیار مطلوب به انجام رسید.

 • اجرای آب بندی صنعتی و زیست محیطی:

  در این بخش میتوان به اجرای آب بندی مخزن ذخیره آب کشاورزی الیگودرز، آب بندی محلهای دفن بهداشتی پسماند در تبریزو کهریزک تهران با کاربرد GCL و ژئوممبرین HDPE اشاره نمود. علاوه بر این آب بندی در صنایع و معادن با ژئوممبرین HDPE از قبیل پروژه های آب بندی تانک فارم فاز 12 پارس جنوبی ، آب بندی مخازن نفتی تام ایران خودرو در پارس جنوبی، و آب بندی سد باطله مجتمع مس سرچشمه، از دیگر پروژه های اجرا شده در این بخش است.

 • اجرای سیستمهای مدیریت منابع آب:

  اجرای پروژه مدیریت آب های سطحی شهرک سجادیه تهران توسط واحد اجرایی ماناصنعت بنیان، یک تجربه بسیار موفق در پیاده سازی و اجرای متدولوژی آتلانتیس در مدیریت روانابهای شهری است.

TOP